מידע ויעוץ על הפלה
073-7689215
אודות    |    רופאים להפלה    |    מרפאות להפלה    |    הפלה פרטית    |    הפלה בבית חולים    |    תשובות    |    מידע    |    חדשות    |    יצירת קשר
כיצד נבחר מרפאה מתאימה לביצוע הפלה?

כיצד נבחר מרפאה מתאימה לביצוע הפלה?

כל הליך רפואי והפלה בפרט עלולים ליצור מתח וחששות, בחירת מרכז רפואי ורופא הנותן לכם תחושת ביטחון עוזרת להפיג חשש זה. לכן איסוף מידע רלוונטי לפני בחירת המרכז הרפואי הוא קריטי להליך. ראשית רוב מרכזי ההפלה בארץ יעניקו לך טיפול באיכות גבוה ואת לא צריכה לחשוש מכך, אך בכל זאת קיימים הבדלים בין מרכז למרכז, ההבדלים באים לידי ביטוי מבחינת סוג ואיכות השירותים הניתנים במקום והעליות הכרוכות. במאמר זה נציג לפניך את הדרך הנכונה למצוא את המרכז הרפואי המתאים עבורך.

מחקר ראשוני

הדרך טובה והבטוחה ביותר למציאת מרכז רפואי מתאים היא התייעצות עם חברה אשר עברה הליך דומה בעבר. לברר דרכה האם היא ממליצה על המרכז הרפואי בו היא טופלה, האם היא הייתה מרוצה מרמת המקצועיות של הצוות הרפואי והאם היא קיבלה תחושת ביטחון מהמרכז והרופאים. 
במקרה ואת לא מכירה מישהי שעברה הפלה בעבר, אפשרות נוספת היא לחפש מידע באינטרנט. כיום ניתן למצוא מידע זמין בכל נושא ברשת, כנסי לאתרים ולפורומים ותנסי לברר כמה שיותר פרטים על מרכזים שניתן לבצע בהם הפלה. חוץ ממידע אינפורמטיבי על המקום וצוות העובדים תחפשי גם המלצות מנשים שעברו את ההליך בעבר, בכל מקרה חשוב לבחור מוסד רפואי מוכר ומורשה כדי למנוע סיבוכים.
העליות משתנות בהתאם למרכז הרפואי אותו בחרת (ציבורי או פרטי) ואופן ביצוע ההפלה (הפלה תרופתית או כירורגית). הפלה בכדורים זולה מאשר ניתוח גרידה, מכיוון שמדובר באשפוז יום ע"י מתן כדורים בלבד, ללא צורך בניתוח כירורגי, אך באמצעות ניתוח כירורגי אחוזי ההצלחה קרובים ל100% לעומת 95% באמצעות טיפול בכדורים. 
מרכז רפואי פרטי יהיה יקר יותר לביצוע הפלה על פי רב אך גם ייתן יחס אישי קרוב בתמורה, מה שיאפשר לתהליך ההפלה לעבור בצורה פשוטה יותר מבחינה פסיכולוגית.

ביקור במרכז רפואי לביצוע הפלה

עוד לפני שהגעת להחלטה הסופית מומלץ קודם כל להגיע למרכז הרפואי ולהתרשם מהמקום, כל מרפאה מספקת פגישת יעוץ לפני ביצוע הליך ההפלה. במהלך הפגישה יסופק לך כל המידע לו את זקוקה לגבי ההליך. תנצלי את הגעתך למקום כדי לשאול על המרפאה לסייר במתחם, לפגוש את הצוות המקצועי, תיראי אם המקום מקנה לך תחושת בטחון. חשוב כמובן לוודא שיש למרפאה אישור ממשרד הבריאות, ללא אישור זה הן לא רשאיות לבצע הפלות. לאחר פגישת הייעוץ מומלץ גם להמשיך לחקור על הרופאים במרכז באמצעות האינטרנט. ניתן לבדוק אילו המלצות קיבלו רופאים אלו ע"י מטופלי עבר ולפיכך לגלות עוד מידע על הרופאים, בחלק מהמרפאות הפרטיות אף ניתן לבחור את הרופא אשר יבצע את ההפלה. 


קטגוריה: מידע בנושא הפלה

מידע בנושא הפלה
האם כדאי לעשות הפסקת הריון פרטית

האם כדאי לעשות הפסקת הריון פרטית
בשנת 2012 בוצעו 20,000 הפסקות הריון יזומות. כמחציתן נערכו בבתי חולים וקליניקות פרטיות. אשה המעוניינת בהפסקת הריון במקרים רבים תהיה לחוצה ומבולבלת ולכן חשוב לדעת מה הן האפשרויות הקיימות ומהן היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן.
קרא/י המשך

שאלות ותשובות לגבי הפלה בחודש הראשון

שאלות ותשובות לגבי הפלה בחודש הראשון
מספר שבועות ההיריון הנו אחד הפרמטרים החשובים להחלטה באשר לאופן ביצוע ההפלה. ההיריון נמשך תשעה חודשים ושבעה ימים, כאשר מדובר בארבעים שבועות מתחילת המחזור האחרון או 38 שבועות מרגע ההתעברות. הפלה בחודש ראשון להיריון יכולה להתבצע במהלך ששת השבועות הראשונים הנספרים כחודש בספירת ההיריון. כיצד ניתן לבצע הפעלה בחודש זה ובמה זה כרוך?
קרא/י המשך

ציטוטק - הכירי את כדור ההפלה המדובר

ציטוטק - הכירי את כדור ההפלה המדובר
כדור הציטוטק הינו התרופה הניתנת להפסקת היריון. הוא מוכר גם בשמו: מיזופרוסטול ומשמש להשלמת תהליך ההפלה המוגדר הפלה תרופתית. באיזה שלב הוא נלקח ומה תפקידו?
קרא/י המשך

מהם השיקולים בהחלטה על הפסקת הריון לא רצוי?

מהם השיקולים בהחלטה על הפסקת הריון לא רצוי?
הפסקת הריון היא עניין שנוי במחלוקת כאשר מדובר בהריון שאינו נחשב רצוי כגון הריון בגיל צעיר, בגיל מאוחר מאוד או הריון מחוץ לנישואין. מערכת האמונות של בני האנוש מורכבת ותלויה בגורמים דתיים, תרבותיים, כלכליים ונפשיים.
קרא/י המשך

הפסקת הריון תרופתית או גרידה? כיצד לבחור?

הפסקת הריון תרופתית או גרידה? כיצד לבחור?
השבועות הראשונים להריון הנם קריטיים. זאת משום שביצוע גרידה וביצוע הפסקת הריון תרופתית הם תהליכים המתרחשים בראשית ההיריון בלבד. השאלה מהי הדרך המתאימה ביותר לביצוע הפלה דורשת השוואה בין כל הנתונים הנוגעים בנושא.
קרא/י המשך

בחרי היכן את שוקלת לעשות הפלה
הפלות באזור המרכז
הפלה בתל-אביב
הפלה ברחובות
הפלה בראשון לציון
הפלה בנס ציונה
הפלה בנתניה
הפלה ברמת גן
הפלה בחולון
הפלות באזור הצפון
הפלות בחיפה
הפלות בטבריה
הפלות בעפולה
הפלות בחדרה
הפלות באזור הדרום
הפלות באשקלון
הפלות בבאר שבע
הפלות בקריית גת
הפלות באילת
הפלות באזור ירושלים
הפלות בירושלים
הפלות במודיעין
הפלות בבית שמש
רופא? מעוניין להירשם לאינדקס הרופאים? לחץ כאן!
מידע בנושא הפלה כתבות מומלצות חדשות בתחום ההפלות המדריך להפסקת הריון רופאים להפלות קישורים חשובים
הפלה פרטית
כמה עולה הפלה?
ועדה להפסקת הריון
הפלה בכדורים
הפלה פרטית או ציבורית
תהליך ביצוע הפלה
מהם השיקולים בהחלטה על הפסקת הריון?
הפסקת הריון תרופתית או גרידה? כיצד לבחור?
הפסקת הריון באמצעות גלולת החודש שאחרי?
מגמת ירידה בשיעור הנשים הפונות להפלה מלאכותית
מהי הפסקת הריון מלאכותית
מידע על הפסקת הריון תרופתית
תופעות לוואי לאחר הפלה
מחירי הפלה
הפסקת הריון מאוחרת
התמודדות עם הריון לא רצוי
הפלה במרכז
הפלה בצפון
הפלה בדרום
הפלות בירושלים
הפלה בתל אביב
הפלה ברחובות
הפלה פרטית
הפלה בבתי חולים
שאלות ותשובות בנושא הפלות
שיטות להפסקת הריון
צרו עמנו קשר
Abortion
Аборт
الإجهاض
כל הזכויות שמורות לפורטל רפואי להפלות והפסקת הריון ©2019

למידע נוסף 073-7689215

זמינים לייעוץ ומידע. התקשרי 073-7689215 או השאירי פרטים
* שם פרטי: * טלפון: