מידע ויעוץ על הפלה
073-7689215
אודות    |    רופאים להפלה    |    מרפאות להפלה    |    הפלה פרטית    |    הפלה בבית חולים    |    תשובות    |    מידע    |    חדשות    |    יצירת קשר
מחיר הפלה בישראל - כמה עולה הפסקת הריון?

מחיר הפלה בישראל - כמה עולה הפסקת הריון?

הפסקת היריון (הפלה) בישראל מתבצעת בהתאם לחוק במרפאות ציבוריות ופרטיות. התהליך כולל במפגש עם רופא נשים, בדיקות דם, בדיקת הריון, שיחה עם המטופלת וקבלת אישור המטופלת לכך שהיא מודעת לתהליך ההפלה וכי מדובר ברצונה הבלעדי לעבור את התהליך. לביצוע הפלה יש לגשת לאחת הוועדות להפלה אשר במרפאות ברחבי הארץ.

מחיר הפסקת הריון משתנה על-פי מספר קריטריונים. במאמר שלפניכם נציג מספר אפשרויות לביצוע הפלה במרפאות פרטיות, לרבות פירוט מחירים וטיפולים. יצוין כי חשוב להתעדכן במחירים העכשוויים מול כל גורם, העשויים להשתנות מעת לעת. כמה עולה הפסקת הריון בארץ?

הפנייה לוועדה להפסקת הריון הדנה בבקשה להפלה כרוכה בתשלום של כ-300 שקלים, שלרוב אינו מוחזר למטופלת, גם במידה שהיא עומדת בקריטריונים של קופות החולים לכיסוי העלות.

הפלה פרטית - מחירים ועלויות
ישנם מספר גורמים המשפיעים על מחיר ההפלה. הפלה פרטית בכדורים או כירוגית יכולה לנוע בין 3000 ש"ח ל-5000 ש"ח.
אצל חלק מהמרפאות והרופאים המחיר כולל הכל ואצל חלק ישנה הפרדה בין בדיקות דם, וועדה להפסקת הריון לבין ההפלה עצמה. 
התקדמות ההריון גם הוא עשוי להשפיע על המחיר.

הפלה בכדורים או הפסקת הריון כירורגית

סוג ההפלה נבחר בהתאם לשלב ההריון והעדפת המטופלת.

הפלה בכדורים

הפלה בכדורים מתאפשרת רק עד לשבוע ה-7, שהרי לאחרי מכן הטיפול התרופתי איננו אפקטיבי יותר. 
אפשרות הפסקת הריון באמצעות כדורים זולה יותר, מפני שהיא מייתרת את הצורך בהליך ניתוחי וכרוכה בנטילת תרופות המפסיקות את ההריון. במקרה שהמטופלת זכאית למימון כלשהו דרך קופת החולים שלה, הרי שההבדל במחיר זניח למדי.

הפסקת הריון כירורגית

הפסקת הריון כירורגית (גרידה) היא היקרה מבין האפשרויות הקיימות, אולם זוהי האפשרות היחידה במקרה בו ההפלה מתבצעת בשלבי הריון מאוחרים (בדרך כלל לאחר השבוע ה-15). מחיר הפלה כירורגית בבית חולים ציבורי יעלה 2,500 שקלים, בעוד שבמרפאות ובתי חולים פרטיים יכול המחיר להגיע לכ-4,000 שקלים.
קריטריונים להפלה
על-פי החוק מותר לבצע הפלה עבור נשים קטינות, מבוגרות, אלו שנכנסו להריון מחוץ למסגרת הנישואין, אלו שנכפה עליהן הריון בשל מקרי אונס ובמקרים בהם ההריון מסכן את המטופלת או את העובר.

רופאים ומרפאות פרטיות המבצעות הפלה

הפלה ד"ר סוריאני, תל אביב

שירותי אדיב ומהיר. יש להגיע לייעוץ ראשוני במרפאה ולהמשיך את התהליך במרפאת "עתידים – מדיקל סנטר", רמת החייל (רח` הנחושת, ת"א).

הפלה במרכז רפואי מדילי, רחובות

שירות מהיר ואדיב מאד. קביעת תורים מיידית. מענה מקצועי וסבלני. ועדה במקום ללא המתנה.
המחירים כוללים: בדיקות, צילומים וועדה מהירה להפסקת הריון.

פרטים נוספים באתר של מדילי


הפלה ד"ר וינטרוג

שירות מקצועי. מקבל בימי רביעי בלבד. 
הפגישה יכולה לכלול התכנסות וועדה וטיפול.

ד"ר מיכאל שאלין

יחס טלפוני נעים וסובלני המעניק תחושה טובה למתעניינת. לפי המידע ניתן לעבור את שלב הועדה בקלות יחסית. ניתן להגיע לפגישה בכל יום בשבוע ב"מדיקל סנטר - עתידים " (הברזל 24, ת"א).

פרטים נוספים באתר של מיכאל שאלין.

הפלה מדיקל סנטר - TLV (ריינס 18, ת"א)

שירות מעולה, יחס טוב והסברים ברורים. שלב הועדה קל ומהיר.
ניתן להיפגש כל יום עם הוועדה – עד 9:00 בבוקר.

הפלה פרטית או הפלה ציבורית?

כל מקרה לגופו. הבחירה במרפאה או בבית החולים בה תבוצע הפלה תלויה במטופלת ובאפשרויותיה הכלכליות. מלבד מחירה הגבוה יותר של הפלה פרטית, הרי שאין היא מתאימה לקטינות (וחיילות). יתרון בולט להפלה פרטית הוא בביצוע עוד ביום הפנייה.
הבדל חשוב נוסף בין הפלה ציבורית לפרטית היא חופש הבחירה בנוגע לרופא המטפל, שאינו קיים בהליך הציבורי. במקרים רבים, עצם הבחירה האישית ברופא, כמו גם המפגשים טרם ההליך והליווי הקרוב בתומו מקלים על התהליך הנפשי הכרוך בהפסקת ההריון. בבית חולים ציבורי הפלה מבוצעת בידי הרופא האחראי באותו יום. אין לרוב ליווי אישי בבית חולים ציבורי, אולם המקצועיות בו אינה פוחתת מזו שבמרפאה פרטית. חיסרון בולט בביצוע הפלה בבית חולים ציבורי הוא עומס וצפיפות אפשריים בחדרי המנוחה וההתאוששות, מצב שאינו קיים בבית חולים פרטי.קטגוריה:

האם יש סיכונים בהפלה?

האם יש סיכונים בהפלה?
נשים שאינן מעוניינות להמשיך בתהליך ההיריון יכולות לבחור בין שתי אפשרויות לביצוע הפלה מלאכותית: שימוש בכדורים או ביצוע גרידה. מעבר להשוואה המתבקשת בין שתי האופציות עולה השאלה האם מדובר בתהליך המסכן את חייהן או את גופן?
קרא/י המשך

איפה עושים הפסקת הריון?

איפה עושים הפסקת הריון?
אישה הרה המעוניינת בביצוע הפלה תוכל לבצעה בבית חולים ציבורי או במרכז רפואי פרטי. חשוב לעשות את ההפלה במוסד מוכר ומורשה כדי למנוע סיבוכים ובכל מקרה עליה לעבור ועדה להפסקת הריון טרם התהליך. כמה שיקולים מרכזיים מנחים את הבחירה והרי הם לפניכן:
קרא/י המשך

גרידה - הפסקת הריון כירורגית

גרידה - הפסקת הריון כירורגית
מקור השם גרידה נובע כתוצאה מפעולת הגירוד אותה מבצע הרופא בחלקו העליון של הרחם. מספר שכבות מרכיבות את הרחם כאשר החיצונית ביותר היא הרירית המצפה את הרחם. רירית זו, היא אשר עוברת את שינויים המתרחשים במהלך המחזור החודשי, היא זו המגורדת. מהם אחוזי ההצלחה של תהליך הגרידה? עד איזה שלב ניתן לבצע אותה?
קרא/י המשך

כמה עולה הפלה

כמה עולה הפלה
הפסקת היריון בארץ מתבצעת בצורה חוקית בבתי חולים ציבורים ופרטיים. מחיר הפלה משתנה בהתאם למספר קריטריונים. מטרת המאמר היא להציג את הנתונים בנושא כדי להקל על בחירת המטופלת בדרך המתאימה עבורה להפסקת ההיריון מהשיקולים הנכונים. חשוב לציין כי יש להתעדכן לגבי עליות מחירים מול כל גורם. המחיר נכון לתקופה זו.
קרא/י המשך

ועדה להפסקת הריון

ועדה להפסקת הריון
הפלה מלאכותית במדינת ישראל ללא אישור אסורה על פי חוק ולכן נדרשת ועדה מיוחדת לאישורה. ועדה להפסקת הריון מתקיימת במרפאות ממשלתיות ופרטיות. הנוכחים: רופא פנימי, גינקולוג, רופא מתחום הפסיכיאטריה וגורם מקצועי מטעם הלשכה הסוציאלית. על פי חוק מחויבת נוכחות של נציגות נשית אחת לפחות בוועדה.
קרא/י המשך

הפלה בכדורים

הפלה בכדורים
היריון שאינו מתוכנן, גורם לא פעם לתכניות מאורגנות (לימודים, עבודה, זוגיות) לעלות על שרטון. כיום מוכרות שתי אפשרויות לבחירה כאשר מדובר על הפלה מלאכותית בשלביו המוקדמים: הפסקת היריון תרופתית וגרידה. כיצד מתבצע תהליך הפסקת היריון בכדורים? האם קיים בכך סיכון? בכמה אחוזי הצלחה מדובר?
קרא/י המשך

הפלה פרטית

הפלה פרטית
תהליך הפסקת הריון מתחיל במפגש עם רופא הנשים המלווה בבדיקות דם ובבדיקת היריון, בשיחה ובהחתמת המטופלת על מסמך המעיד כי הרצון להפיל הוא רצונה הבלעדי, והיא מודעת לתהליך. על המטופלת לפנות לאחת הוועדות להפסקת היריון הממוקמות בבתי החולים בארץ כדי לבצע הפלה.
קרא/י המשך

הפלה מלאכותית

הפלה מלאכותית
הפסקת הריון בשלביו המוקדמים יכולה להתבצע באמצעות שלוש אפשרויות: גלולת היום שאחרי, טיפול תרופתי וגרידה. אם מדובר במהלך 72 השעות הראשונות לאחר קיום יחסי המין, אפשר להיעזר בגלולת היום שאחרי הנרכשת כמעט בכל בית מרקחת/סופר פארם. יש לעקוב אחר הוראות היצרן. אך מה קורה כאשר מאוחר מדי?
קרא/י המשך

בחרי היכן את שוקלת לעשות הפלה
הפלות באזור המרכז
הפלה בתל-אביב
הפלה ברחובות
הפלה בראשון לציון
הפלה בנס ציונה
הפלה בנתניה
הפלה ברמת גן
הפלה בחולון
הפלות באזור הצפון
הפלות בחיפה
הפלות בטבריה
הפלות בעפולה
הפלות בחדרה
הפלות באזור הדרום
הפלות באשקלון
הפלות בבאר שבע
הפלות בקריית גת
הפלות באילת
הפלות באזור ירושלים
הפלות בירושלים
הפלות במודיעין
הפלות בבית שמש
רופא? מעוניין להירשם לאינדקס הרופאים? לחץ כאן!
מידע בנושא הפלה כתבות מומלצות חדשות בתחום ההפלות המדריך להפסקת הריון רופאים להפלות קישורים חשובים
הפלה פרטית
כמה עולה הפלה?
ועדה להפסקת הריון
הפלה בכדורים
הפלה פרטית או ציבורית
תהליך ביצוע הפלה
מהם השיקולים בהחלטה על הפסקת הריון?
הפסקת הריון תרופתית או גרידה? כיצד לבחור?
הפסקת הריון באמצעות גלולת החודש שאחרי?
מגמת ירידה בשיעור הנשים הפונות להפלה מלאכותית
מהי הפסקת הריון מלאכותית
מידע על הפסקת הריון תרופתית
תופעות לוואי לאחר הפלה
מחירי הפלה
הפסקת הריון מאוחרת
התמודדות עם הריון לא רצוי
הפלה במרכז
הפלה בצפון
הפלה בדרום
הפלות בירושלים
הפלה בתל אביב
הפלה ברחובות
הפלה פרטית
הפלה בבתי חולים
שאלות ותשובות בנושא הפלות
שיטות להפסקת הריון
צרו עמנו קשר
Abortion
Аборт
الإجهاض
כל הזכויות שמורות לפורטל רפואי להפלות והפסקת הריון ©2019

למידע נוסף 073-7689215

זמינים לייעוץ ומידע. התקשרי 073-7689215 או השאירי פרטים
* שם פרטי: * טלפון: